Kniha


20.11.2022 - 11:51 Pavel Johanides - Žehušice
Firmu pana Kouta mohu jen doporučit. Výborná spolupráce, profesionální přístup. Provedeno zateplení rodinného domu a nová fasáda. Pracovníci firmy byli příjemní, pracovití a ochotní i poradit. Během provádění prací byl na stavbě pořádek. Sjednané termíny a konečná cena byly dodrženy. Výsledek kvalitně odvedené práce splnil naše očekávání na 100%.
27.8.2020 - 11:07 David Sokol - Pardubice
Dlouho jsem vybíral z několika nabídek. nakonec jsem zvolil firmu pana Kouta a udělal dobře. i přes to, že byli zanepráznděni jinými zakázkami vyšel mi vtříc. konečná realizace se sice trochu protáhla, ale to nic nemění na tom, že vypadá skvěle, což zhodnotili pochvalně i sousedé, kteří již mají zatepleno a novou fasádu. plně souhlasím s kladnými názory jiných zákazníku a pana Kouta vřele doporučuji všem. děkuji
9.9.2019 - 21:13 Pavel Veselka
Skvěle odvedená práce p. Kouta a jeho party. Vše na čem jsme se domluvili, bylo splněno do puntíku. Počínaje splněným rozpočtem a konče závěrečným úklidem. Srovnané stěny a finální fasáda naprosto splnily naše očekávání. Velice příjemné také je, že s p. Koutem a jeho partou je velmi pohodová a příjemná komunikace. Takže závěr - můžeme každému normálnímu člověku firmu p. Kouta vřele doporučit. S pozdravem Veselkovi, Červeněves
15.8.2019 - 14:52 Tomáš Hurt - Krakovany
Firmu na zateplení jsem hledal poměrně dlouho. Jedna stěna šla dost do vrtule a dát ji do roviny byl prý náročný a nákladný úkol.Celkově byl dům křívý a částečně kamený s odskoky. Když přijel pan Kout neviděl v tom problém. Ba naopak vzal to jako výzvu. Navíc cena byla hodně slušná a tak začala spolupráce. Kluci slova: ´´Nemožné, to nejde, problém atd.´´ zkrátka nemají ve slovníku a vše co jsem si navymýšlel splnili. Hodně důležitá je i komunikace (měl jsem s ní problém v jiných stavebních firmách) a tady to bylo zas na jedničku. Navíc jsou dobrá parta takový rodinný podnik :) Kvalita , čistota , vstřícnost a cena. Firmu musím jednoznačně doporučit - jistota na kvalitně odvedenou práci.
15.10.2018 - 09:38 Květa Simonová
Firmu pana Kouta jsme vybrali z 5 nabídek, které jsme dostali na zateplení a fasádu našeho bytového domu, podle ceny, kterou nabízel. A udělali jsme dobře. Pracovníci příjemní, ochotní, během stavby pořádek,vše v pořádku, podle smlouvy. Doporučujeme.
2.1.2018 - 17:48 Stanislava Zahradníková
Kdo chce mít dobrý pocit a radost ze svého nového domečku,pozve si firmu Vlatimila Kouta.Kluci jsou...šikovní,příjemní,dochvilní,spolehliví,pořádní a pracovití,umějí poradit.Jsou to kouzelníci.Letitý dům promění za krátkou dobu a za příjemný peníz v moderní novostavbu.Tleskám a DOPORUČUJI..neváhejte a zavolejte...budete spokojeni.
23.10.2017 - 19:42 Zdeněk Vávra - www
Chtěl bych touto cestou poděkovat za naprosto perfektní práci od této firmy. Jednalo se o zateplení bytového domu v Novém Bydžově ulice Luční s č.p.888,887,886. Jednalo se o celkovou revitalizaci celého domu a rozhodnutí zvolit tuto firmu bylo to nejlepší !!! Vše proběhlo rychle,kvalitně a s dodržením rozpočtu. Vřele doporučuji, a přeji mnoho zakázek této firmě. S pozdravem Zdenek Vávra.
16.10.2017 - 13:34 Jaroslav Procházka - Krchleby
Důvod výběru firmy: Před vytvořením nabídky se pán Kout přijel podívat na místo a zkonzultoval realizaci. Důležité bylo, že se ptal na jednotlivé podrobnosti a nabízel možná řešení ( což u ostatních firem nestalo). Cenová nabídka patřila spíše k těm nižším. Průběh realizace: Vše proběhlo více méně v dohodnutém termínu. Všechny nesrovnalosti a připomínky byly řešeny k mé spokojenosti. Cena byla v dohodnuté výši, bez vícenákladů. Doporučení: Jedná z mála firem, kterou po rekonstrukci domu, mohu doporučit.
30.8.2017 - 14:33 Blanka Gregorova - www
Kvalita praci výborná, sjednany termín dodržen,cena přijatelná .Tuto firmu doporučuji .Davam pět hvězdiček .⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
25.6.2017 - 10:24 Zbyněk Charvát, Vojice
Firmu pana Kouta jsem našel na internetu. Po telefonické domluv pan Kout přijel a udělal cenovou nabídku. Cena mě mile překvapila, a tak jsme se rychle domluvili. Všechny termíny, které byli zapsány ve smlouvě firma dodržela. S pracovníky firmy byla velice dobrá domluva, operativně reagovali na mé připomínky a potřeby. Byl jsem velice spokojen s odvedenou prací na mém rodinném domě i s tím, jak po sobě vzorně uklidili. Tuto firmu mohu jen doporučit.
  1 2 3    »

© VLKO-fasady.cz 2015
TOPlist